061

Klára Stodolová

Kosatcový pahorek II

28 000 Kč
Autor: Klára Stodolová
Identifikační číslo: 061
Datováno: 2021
Technika: akvarel/papír
Rozměry: 60 x 75 cm
Signatura: sign. PD K. Stodolová 2021
vzadu autorský popis; rámováno, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Stodolová Klára