062

Jaroslav Vožniak

Abstrakce

8 000 Kč
Autor: Jaroslav Vožniak
Identifikační číslo: 062
Datováno: 2002
Technika: monotyp
Rozměry: 59,5 x 42 cm
Signatura: sign. LD Jaroslav Vožniak 2002
rámováno, pod sklem