Karel Langer (1878 - 1947)

Na kraji lesa

Autor: Karel Langer
Identifikační číslo: 1168-S210002
Datováno: kolem 1940
Technika: olej/lepenka
Rozměry: 25 x 29 cm
Signatura: sign. PD K Langer
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno