251

Quido Mánes

Za úplňku

105 000 Kč
Autor: Quido Mánes
Identifikační číslo: 251
Datováno: 1870
Technika: olej/dřevěná deska
Rozměry: 26,5 x 18,5 cm
Signatura: sign. LD Mánes Quido 1870
expertiza PhDr. N. Blažíčková - Horová; rámováno