128

Josef Matěj Navrátil (Nawratil)

Romantická krajina s jezerem

160 000 Kč
Autor: Josef Matěj Navrátil (Nawratil)
Identifikační číslo: 128
Technika: olej/karton
Rozměry: 18 x 23 cm
Signatura: nesignováno
expertiza PhDr. N. Blažíčková - Horová; rámováno