195

Egon Adler

Vesnická cesta

19 000 Kč
Autor: Egon Adler
Identifikační číslo: 195
Datováno: 1942
Technika: akvarel/papír
Rozměry: 46 x 37,5 cm
Signatura: sign. LD EA 1941
rámováno, pod sklem