162

Ľudovít Csordák

Večerní nálada

90 000 Kč
Autor: Ľudovít Csordák
Identifikační číslo: 162
Datováno: kolem 1910
Technika: olej/karton
Rozměry: 61,5 x 76,5 cm
Signatura: sign. PD Csordak
konzultováno PhDr. J. Ábelovský; rámováno