Salvador Dalí (1904 - 1989)

Eliáš (Helios) v ohnivém voze

62 000 Kč

Autor: Salvador Dalí
Identifikační číslo: 1227-S210101
Datováno: 1975
Technika: kolorovaná suchá jehla 223/250
Rozměry: tisková plocha 39,5 x 56,5 cm
Signatura: sign. PD Dalí
papír Japan; rámováno, pod sklem

Další díla v Komisní prodej od autora Dalí Salvador

Sen heroický
28 000 Kč
Čajová hodina
46 000 Kč
Paridův soud
48 000 Kč