017

Salvador Dalí

Eliáš (Helios) v ohnivém voze

85 000 Kč
Autor: Salvador Dalí
Identifikační číslo: 017
Datováno: 1975
Technika: kolorovaný lept 223/250
Rozměry: tisková plocha 39,5 x 56,5 cm
Signatura: sign. PD Dalí
papír Japan; rámováno, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Dalí Salvador