020

Alfred Kubin

Caliban

8 000 Kč
Autor: Alfred Kubin
Identifikační číslo: 020
Datováno: 1918
Technika: litografie
Rozměry: 41 x 30 cm
Signatura: sign. PD v desce Kubin
rámováno, pasparta, pod sklem