014

Bernard Buffet

Chléb a víno

33 000 Kč
Autor: Bernard Buffet
Identifikační číslo: 014
Datováno: 1964
Technika: barevná litografie 40/125
Rozměry: ve výřezu 63 x 45 cm
Signatura: sign. PD Bernard Buffet
rámováno, pasparta, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Buffet Bernard

Mikroskop
26 000 Kč