232

Jan Go Raitr

Květiny ve dvoře

78 000 Kč
Autor: Jan Go Raitr
Identifikační číslo: 232
Datováno: 2015
Technika: olej/plátno
Rozměry: 110 x 90 cm
Signatura: sign. sign. PD Jan R Go
vzadu autorský popis; provenience: získáno z ateliéru autora; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Go Raitr Jan

Vlasta
25 000 Kč