234

Jan Go Raitr

Vlasta

25 000 Kč
Autor: Jan Go Raitr
Identifikační číslo: 234
Datováno: 2006
Technika: kolorovaná keramika, zlato
Rozměry: v. 52 cm, š. 32 cm
Signatura: sign. vzadu J. G 2006
vzadu autorský popis; provenience: získáno z ateliéru autora; ocelový stojan

Další díla v Poaukční prodej od autora Go Raitr Jan

Květiny ve dvoře
78 000 Kč