117

Jan Kristofori

Koncentrace

78 000 Kč
Autor: Jan Kristofori
Identifikační číslo: 117
Datováno: 1973
Technika: sádrový reliéf, kombinovaná technika/překližka
Rozměry: 60 x 50 cm
Signatura: sign. PD Kristofori 73
vzadu autorský štítek; přiloženo potvrzení pravosti od syna; v liště

Další díla v Poaukční prodej od autora Kristofori Jan

Rozjímání
78 000 Kč