102

Jindra Husáriková

Snění

50 000 Kč
Autor: Jindra Husáriková
Identifikační číslo: 102
Technika: olej/plátno
Rozměry: 80 x 60 cm
Signatura: sign. PD J Husáriková
rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Husáriková Jindra

Kytice
17 000 Kč