256

Adolf Kaufmann

Zimní krajina

Autor: Adolf Kaufmann
Identifikační číslo: 256
Datováno: konec 19. stol.
Technika: olej/plátno
Rozměry: 61 x 89,5
Signatura: sign. PD Kaufmann
rámováno