027

Karel Souček

Klečící dívka

10 000 Kč
Autor: Karel Souček
Identifikační číslo: 027
Datováno: 1961
Technika: akvarel, rytá kresba
Rozměry: ve výřezu 39,5 x 27 cm
Signatura: sign. LD K. Souček 61.
rámováno, pasparta, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Souček Karel

Ulice v dešti
300 000 Kč