214

Lutobor Hlavsa

Memento

40 000 Kč
Autor: Lutobor Hlavsa
Identifikační číslo: 214
Datováno: 1997
Technika: olej/karton
Rozměry: ve výřezu 37 x 42,5 cm
Signatura: sign. LD L Hlavsa 97
provenience: získáno z rodiny autora; rámováno, pasparta, pod sklem