245

Milan Staněk

Večer u jezera

28 000 Kč
Autor: Milan Staněk
Identifikační číslo: 245
Datováno: 2010
Technika: akryl/sololit
Rozměry: 56,5 x 122 cm
Signatura: sign. PD M. Staněk 2010
získáno z rodiny autora; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Staněk Milan

Twist II
28 000 Kč