098

Vilém Plocek

Na pláži večer

12 000 Kč
Autor: Vilém Plocek
Identifikační číslo: 098
Datováno: 1974
Technika: tempera/papír
Rozměry: ve výřezu 49 x 69 cm
Signatura: sign. PD Vilém Plocek 1974
vzadu autorský popis; rámováno, pasparta, pod sklem