Ota Janeček (1919 - 1996)

Kameny

Autor: Ota Janeček
Identifikační číslo: 1298-S210132
Datováno: 1985
Technika: pastel/papír
Rozměry: ve výřezu 30 x 33 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 85
rámováno, pasparta, pod sklem