Ota Janeček (1919 - 1996)
Kameny
Autor: | Ota Janeček |
Identifikační číslo: | 1298-S210132 |
Datováno: | 1985 |
Technika: | pastel/papír |
Rozměry: | ve výřezu 30 x 33 cm |
Signatura: | sign. PD Ota Janeček 85 |
Autor: | Ota Janeček |
Datováno: | 1985 |
Technika: | pastel/papír |