103

Ota Janeček

Kameny

23 000 Kč
Autor: Ota Janeček
Identifikační číslo: 103
Datováno: 1985
Technika: pastel/papír
Rozměry: ve výřezu 30 x 33 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 85
rámováno, pasparta, pod sklem