236

Lukáš Kamenský

Příliv

12 000 Kč
Autor: Lukáš Kamenský
Identifikační číslo: 236
Datováno: 2021
Technika: akryl/plátno
Rozměry: 55 x 57 cm
Signatura: sign. LD L. Kam
vzadu autorský popis; nerámováno