Miloslav Holý (1897 - 1974)
Zátiší s citronovou roládou
Autor: | Miloslav Holý |
Identifikační číslo: | 0138-S220015 |
Datováno: | 1951 |
Technika: | pastel/karton |
Rozměry: | 22,5 x 29 cm |
Signatura: | sign. LD M. Holý 51. |
Autor: | Miloslav Holý |
Datováno: | 1951 |
Technika: | pastel/karton |
Rozměry: | 22,5 x 29 cm |