099

Miloslav Holý

Zátiší s citronovou roládou

23 400 Kč
Autor: Miloslav Holý
Identifikační číslo: 099
Datováno: 1951
Technika: pastel/karton
Rozměry: 22,5 x 29 cm
Signatura: sign. LD M. Holý 51.
konzultoval a pravost ověřil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno, pod sklem