098

Josef Václav Barnet

Kosatce II.

73 000 Kč
Autor: Josef Václav Barnet
Identifikační číslo: 098
Datováno: 1964
Technika: olej/plátno
Rozměry: 98 x 76 cm
Signatura: sign. PD J. V. Barnet 688./1964.
vzadu autorský popis, štítek ČFVU, č.kat. 19, No688.; rámováno