185

František Líbal

Pod hrází Příbrazského rybníka

26 000 Kč
Autor: František Líbal
Identifikační číslo: 185
Datováno: 1968
Technika: olej/karton
Rozměry: 42,5 x 53 cm
Signatura: sign. PD Fr. Líbal 68
vzadu autorský popis; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Líbal František

Vysoké nebe
13 000 Kč