František Líbal (1896 - 1974)

Pod hrází Příbrazského rybníka

26 000 Kč

Autor: František Líbal
Identifikační číslo: 0209-S210069
Datováno: 1968
Technika: olej/karton
Rozměry: 42,5 x 53 cm
Signatura: sign. PD Fr. Líbal 68
vzadu autorský popis; rámováno

Další díla v Komisní prodej od autora Líbal František