Ilja (Jiljí) Hartinger (1935)
Přístavní město
Autor: | Ilja (Jiljí) Hartinger |
Identifikační číslo: | 0261-S220031 |
Datováno: | 2021 |
Technika: | olej/deska |
Rozměry: | 62 x 71 cm |
Signatura: | sign. PD Hartinger 021 |
Datováno: | 2021 |
Technika: | olej/deska |
Rozměry: | 62 x 71 cm |