Ilja (Jiljí) Hartinger (1935)

Přístavní město

Autor: Ilja (Jiljí) Hartinger
Identifikační číslo: 0261-S220031
Datováno: 2021
Technika: olej/deska
Rozměry: 62 x 71 cm
Signatura: sign. PD Hartinger 021
provenience: získáno z ateliéru autora; vzadu autorské štítky; rámováno

Další díla v Komisní prodej od autora Hartinger Ilja (Jiljí)