100

Václav Benedikt

Zátiší

24 700 Kč
Autor: Václav Benedikt
Identifikační číslo: 100
Datováno: 2022
Technika: olej/sololit
Rozměry: 42 x 62 cm
Signatura: sign. LD Benedikt 2022
vzadu autorský štítek; provenience: získáno z ateliéru autora; rámováno