Václav Benedikt (1952)

Zátiší

24 700 Kč

Autor: Václav Benedikt
Identifikační číslo: 0262-S220032
Datováno: 2022
Technika: olej/sololit
Rozměry: 42 x 62 cm
Signatura: sign. LD Benedikt 2022
vzadu autorský štítek; provenience: získáno z ateliéru autora; rámováno

Další díla v Komisní prodej od autora Benedikt Václav

Zvířata
23 400 Kč
Rozhovor
22 100 Kč