105

Alois Fišárek

Za stodolami

Cena na vyžádání
Autor: Alois Fišárek
Identifikační číslo: 105
Datováno: 1943
Technika: olej/plátno
Rozměry: 96 x 161 cm
Signatura: sign. PD Fišárek 43.
přiložena korespondence z rodiny autora; vzadu krytý defekt; rámováno