Vojtěch Sedláček (1892 - 1973)

Jaro

28 600 Kč

Autor: Vojtěch Sedláček
Identifikační číslo: 0283-S220015
Datováno: 1941
Technika: olej/karton
Rozměry: 19 x 25,5 cm
Signatura: sign. PD Vojt Sedláček 41
rámováno, pod sklem