Eva Fajčiková (1990)

Viole(n)t vol. 2

32 500 Kč

Autor: Eva Fajčiková
Identifikační číslo: 0343-S220040
Datováno: 2019
Technika: olej/plátno
Rozměry: 90 x 120 cm
Signatura: sign. vzadu 2019 Fajčíková
vzadu autorský popis; nerámováno

Další díla v Komisní prodej od autora Fajčiková Eva

Twisting nether
49 400 Kč