028

Eduard Ovčáček

Symetrály

70 500 Kč
Autor: Eduard Ovčáček
Identifikační číslo: 028
Datováno: 1991
Technika: kombinovaná technika
Rozměry: ve výřezu 76,5 x 57,5 cm
Signatura: sign. PD E O 91
vzadu autorsky signatura, datace; rámováno, pasparta, pod sklem