Magdalena Cubrová (1952)

Dobře naladěný piano

Autor: Magdalena Cubrová
Identifikační číslo: 0426-S200036
Technika: olej/plátno
Rozměry: 64,5 x 150 cm
Signatura: sign. LD Cubrová
vzadu autorský popis; rámováno

Další díla v Komisní prodej od autora Cubrová Magdalena