Magdalena Cubrová (1952)
Dobře naladěný piano
Autor: | Magdalena Cubrová |
Identifikační číslo: | 0426-S200036 |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 64,5 x 150 cm |
Signatura: | sign. LD Cubrová |
Autor: | Magdalena Cubrová |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 64,5 x 150 cm |