Magdalena Cubrová (1952)
Co zbylo z anděla?
Autor: | Magdalena Cubrová |
Identifikační číslo: | 0427-S200036 |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 100 x 70 cm |
Signatura: | sign. LD Cubrová |
Autor: | Magdalena Cubrová |
Technika: | olej/plátno |
Rozměry: | 100 x 70 cm |