Jiří Načeradský (1939 - 2014)

Trojice

Autor: Jiří Načeradský
Identifikační číslo: 0441-S210114
Datováno: 1992
Technika: akvarel, tuš/papír
Rozměry: 59 x 42 cm
Signatura: sign. LD Načeradský 92
rámováno, pod sklem

Další díla v Komisní prodej od autora Načeradský Jiří

Venuše
39 000 Kč
Muž a žena
5 300 Kč
Ufonky
13 500 Kč