Jiří Načeradský (1939 - 2014)
Trojice
Autor: | Jiří Načeradský |
Identifikační číslo: | 0441-S210114 |
Datováno: | 1992 |
Technika: | akvarel, tuš/papír |
Rozměry: | 59 x 42 cm |
Signatura: | sign. LD Načeradský 92 |
Autor: | Jiří Načeradský |
Datováno: | 1992 |
Rozměry: | 59 x 42 cm |