AUKČNÍ TIP - Karel Špillar
Koupání - jedinečný obraz s oblíbenou tématikou života u mořských břehů.
Karel Špillar : Koupání
1906, olej na plátně, 148 x 128 cm,
sign. LD K. Špillar 1906.
Vyvolávací cena: 600.000 Kč
Dílo se draží na JARNÍ AUKCI GALERIE ART PRAHA, dne 26. 5. 2019 od 16. hodin v pražském Mánesu.
Kamenitý břeh francouzské pláže a jemně se houpající moře, zachycené měnícími se odstíny modré a zelené barvy, vstříc jemuž hledí dvě spoře oděné ženy, chystající se vykonat svou dnešní koupel. Jedinečný obraz s oblíbenou tématikou života u mořských břehů, jenž představuje umělcův vytříbený smysl pro vnímání a přenesní barev na plátno a zejména pak schopnost zachytit všední okamžiky, ze kterých se skládá náš každodenní lidský život.
DETAIL AUKČNÍHO TIPU
VSTOUPIT DO ON-LINE KATALOGU AUKCE
STÁHNOUT AUKČNÍ KATALOG V PDF
ŽÁDOST O ZASLÁNÍ KATALOGU POŠTOU
STÁHNOUT AUKČNÍ KATALOG V PDF