JARNÍ AUKCE

JARNÍ AUKCE
Vážení a milí příznivci Galerie ART Praha, dovolujeme si Vás tímto srdečně pozvat na naší JARNÍ AUKCI, která se uskuteční v neděli 26.5.2019 od 16.00 v pražském Mánesu.

Připravujeme pro Vás mnoho zajímavých a sběratelsky hodnotných uměleckých děl, která by Vás mohla zaujmout. Věříme, že si v chystané nabídce vyberete i Vy a budeme se s Vámi těšit na viděnou. Třeba u příležitosti předaukční výstavy, v termínu od 15.5 - 26.5.2019

AUKČNÍ TIP - GALERIE ART PRAHA

Karel Špillar : Koupání

1906, olej na plátně, 148 x 128 cm, sign. LD K. Špillar 1906.

vyvolávací cena: 600.000 Kč

Kamenitý břeh francouzské pláže a jemně se houpající moře, zachycené měnícími se odstíny modré a zelené barvy, vstříc jemuž hledí dvě spoře oděné ženy, chystající se vykonat svou dnešní koupel. Jedinečný obraz s oblíbenou tématikou života u mořských břehů, jenž představuje umělcův vytříbený smysl pro vnímání a přenesní barev na plátno a zejména pak schopnost zachytit všední okamžiky, ze kterých se skládá náš každodenní lidský život.

PŘÍJEM OBRAZŮ

GALERIE ART Praha, spol. s r.o.

Aukční dům a Galerie
Staroměstské náměstí 20/548
110 00 Praha 1
Otevřeno:
po - pá 10.30 - 18.30
so 10.30 - 17.00
tel.: 224 211 087
gsm: 602 233 723
fax: 224 211 087
e-mail: galerie@g-a-p.cz
www: www.g-a-p.cz
facebook: Galerie ART Praha
Sídlo společnosti:
Praha 10, U Hráze 6/144
Návštěva po předchozí domluvě.
Společnost Galerie ART Praha, spol. s r.o.
je registrovaná u Městského soudu v Praze,
složka C16981.
IČ: 48117421
DIČ: CZ48117421