KONTAKTUJTE NÁS

Vaše jméno (vyžadováno):Maximální povolená velikost souboru je 3MB a je možno nahrát soubory: gif,png, jpg, jpeg.
Vyberte soubory (max. 5) a přetáhněte je do políčka níže.

Máte-li větší soubory či v případě problémů, zašlete nám Vaše obrázky přes službu www.uschovna.cz na email: prodej@g-a-p.cz
Děkujeme
Souhlasím se zpracováním osobních údajů. 


 

JAK PRODAT OBRAZ

Získejte peníze za obraz! Prodej kvalitního díla v aukci Vám může vynést miliony! Jsme prestižní aukční dům, který prodává významným sběratelům umění.

Díla z Vašeho vlastnictví můžete prodat prostřednictvím Galerie Art Praha těmito způsoby:
v exkluzivní aukci, která je pořádána několikrát do roka
v komisním prodeji mimo aukci
v hotovosti – pouze vybraná díla

Dílo nebo jeho fotografii je nutno přinést do Galerie, kde bude dohodnuto, zda bude dílo přijato a v jaké ceně. Dílo přijaté do aukce bude umístěno na barevné fotografii v tištěném katalogu na křídovém papíře, na internetu a mimořádná díla i na plakátcích.

Vzhledem k naší rozsáhlé a zavedené klientele, výhodné poloze naší galerie a propagaci, kterou věnujeme našim exkluzivním aukcím, máme vysokou rychlost prodeje – peníze za své dílo dostanete opravdu rychle. Každému dílu, které přebíráme do prodeje, se pečlivě věnujeme. Pokud je to třeba, zajistíme zásah restaurátora, případně výměnu rámu za vhodnější apod.

Vlastníte obraz, který byste chtěli prodat? Nevíte jakou má hodnotu a zda je vhodný do aukce? Kontaktujte nás telefonicky nebo emailem, popište nám dílo, které byste chtěli prodat a my Vám poradíme.

 

JAK KOUPIT OBRAZ

Díla z nabídky Galerie Art Praha můžete získat těmito způsoby:
v exkluzivní aukci, která je pořádána několikrát do roka (aukce se lze zúčastnit i telefonicky)
v poaukčním prodeji, kde jsou nabízena nevydražená díla za vyvolávací cenu
v komisním prodeji – průběžně mezi aukcemi

Nabízíme díla v různých cenových hladinách. Vždy však s prověřeným původem. Pracují pro nás kvalitní znalci ze všech oborů výtvarného umění. Jejich seznam si můžete prohlédnut zde.(viz naši znalci)

Jsme jeden z nejprestižnějších aukčních domů v České republice a tedy pod drobnohledem veřejnosti. Mimo jiné i proto klademe mimořádný důraz na prověření každé maličkosti a u námi nabízených děl máte opravdovou záruku pravosti. V tomto ohledu se snažíme být na špičce v oboru. Používané postupy vylepšujeme s každým novým poznatkem v této oblasti, aby naši zákazníci měli ty nejlepší záruky, které je možno poskytnout.

UPOZORNĚNÍ: Při telefonické dražbě, v případě, že se nepodaří navázat telefonní spojení s dražitelem, draží aukční dům až do 20% nad vyvolávací cenu.