105

Zrzavý Jan (1890 - 1977)

Studna v Bretani

Vyvolávací cena
50 000 Kč
Příjem limitů do: 24. 11. 2019 11:30

500 Kč při okamžité ceně do 5 000 Kč
1 000 Kč při okamžité ceně 5 000 Kč až 50 000 Kč
2 000 Kč při okamžité ceně 50 000 Kč až 70 000 Kč
5 000 Kč při okamžité ceně 70 000 Kč až 100 000 Kč
10 000 Kč při okamžité ceně 100 000 Kč až 300 000 Kč
20 000 Kč při okamžité ceně 300 000 Kč až 750 000 Kč
50 000 Kč při okamžité ceně 750 000 Kč až 1 500 000 Kč
100 000 Kč při okamžité ceně 1 500 000 Kč až 5 000 000 Kč
200 000 Kč při okamžité ceně nad 5 000 000 Kč
Autor Zrzavý Jan
Evidenční číslo 2673-S180211
Vytvořeno
Technika kresba uhlem
Rozměr 10,5 x 15,5 cm
Signatura sign. PD J. Z.
expertiza PhDr. J. Orlíková; rámováno, pod sklem

Studoval na Uměleckoprůmyslové škole u prof. Dítěte. Podnikl studijní cesty do Itálie, Francie a Anglie. Malíř, grafik a ilustrátor, významný představitel české avantgardy. Člen skupiny Sursum, Tvrdošijní. Vyučoval malbu na Palackého univerzitě v Olomouci.

Další díla v sálové aukci od autora Zrzavý Jan

Hoře
Vyvolávací cena
70 000 Kč
Kostel v Krásné Hoře
Vyvolávací cena
3 900 000 Kč
Milenec
Vyvolávací cena
62 000 Kč
Domky v Bretani
Vyvolávací cena
60 000 Kč
Veraikon
Vyvolávací cena
4 500 Kč