142

Istler Josef (1919 - 2000)

Extáze

Vyvolávací cena
160 000 Kč
Příjem limitů do: 24. 11. 2019 11:30

500 Kč při okamžité ceně do 5 000 Kč
1 000 Kč při okamžité ceně 5 000 Kč až 50 000 Kč
2 000 Kč při okamžité ceně 50 000 Kč až 70 000 Kč
5 000 Kč při okamžité ceně 70 000 Kč až 100 000 Kč
10 000 Kč při okamžité ceně 100 000 Kč až 300 000 Kč
20 000 Kč při okamžité ceně 300 000 Kč až 750 000 Kč
50 000 Kč při okamžité ceně 750 000 Kč až 1 500 000 Kč
100 000 Kč při okamžité ceně 1 500 000 Kč až 5 000 000 Kč
200 000 Kč při okamžité ceně nad 5 000 000 Kč
Autor Istler Josef
Evidenční číslo 2761-S180193
Vytvořeno
Technika olej, asambláž/plátno, deska
Rozměr 80 x 55 cm
Signatura sign. PD Istler
rámováno

Soukromě studoval u německého malíře W. Hoffnera. Malíř a grafik, který ve své tvorbě vycházel se surrealismu. Člen skupiny Ra, CoBrA, S.V.U. Mánes a SČUG Hollar. Jeho dílo je zastoupeno v soukromých a galerijních sbírkách po celém světě.

Další díla v sálové aukci od autora Istler Josef