015

Born Adolf (1930 - 2016)

Dům s balkóny

Vyvolávací cena
14 000 Kč
Příjem limitů do: 18. 11. 2018 12:00, zbývá: 1d 1h 28m 3s

Autor Born Adolf
Evidenční číslo 0364-S180143
Vytvořeno
Technika barevná litografie 33/60
Rozměr 45 x 32,5 cm
Signatura sign. PD A Born
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. J. Machalický

Další díla v sálové aukci od autora Born Adolf