017

Born Adolf (1930 - 2016)

Dámská jízda

Vyvolávací cena
8 000 Kč
Příjem limitů do: 18. 11. 2018 12:00, zbývá: 1d 2h 20m 21s
na položce je nastaven limit

Autor Born Adolf
Evidenční číslo 0935-S180268
Vytvořeno
Technika barevná litografie 19/70
Rozměr ve výřezu 29,5 x 22 cm
Signatura sign. PD A Born

Další díla v sálové aukci od autora Born Adolf