019

Born Adolf (1930 - 2016)

Řecká hospoda s Venuší

Vyvolávací cena
16 000 Kč
Příjem limitů do: 18. 11. 2018 12:00, zbývá: 1d 2h 21m 20s

Autor Born Adolf
Evidenční číslo 0852-S180201
Vytvořeno
Technika barevná litografie 43/85
Rozměr 32,5 x 48,5 cm
Signatura sign. PD A Born
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. J. Machalický

Další díla v sálové aukci od autora Born Adolf

Kohoutí píseň
Vyvolávací cena
3 000 Kč
Dům s balkóny
Vyvolávací cena
14 000 Kč
Dámská jízda
Vyvolávací cena
8 000 Kč
Dáma s kohoutem
Vyvolávací cena
16 000 Kč