028

Chaba Karel (1925 - 2009)

Růžový dům

Vyvolávací cena
9 000 Kč
Příjem limitů do: 18. 11. 2018 12:00, zbývá: 1d 1h 58m 41s

Autor Chaba Karel
Evidenční číslo A-039.04.18-01
Vytvořeno 1981
Technika barevná litografie 42/50
Rozměr 30 x 20 cm
Signatura sign. PD K Chaba 81
z cyklu Paříž; provenience: získáno z rodiny autora

Karel Chaba vyniká výraznou originalitou obrazů. Vytvářel pražská zákoutí, Kampu, Čertovku, Staré Město, ale i nádherné Špejcharky, nebo osobité akty. Nejvíc je zaujatý pro Karlův most, Vltavu a Hradčany. Je solitér. Je český Celník Rousseau.

Další díla v sálové aukci od autora Chaba Karel