038

Chlupáč Miloslav (1920 - 2008)

Eva - Mateřství

Vyvolávací cena
25 000 Kč
Příjem limitů do: 24. 11. 2019 11:30

500 Kč při okamžité ceně do 5 000 Kč
1 000 Kč při okamžité ceně 5 000 Kč až 50 000 Kč
2 000 Kč při okamžité ceně 50 000 Kč až 70 000 Kč
5 000 Kč při okamžité ceně 70 000 Kč až 100 000 Kč
10 000 Kč při okamžité ceně 100 000 Kč až 300 000 Kč
20 000 Kč při okamžité ceně 300 000 Kč až 750 000 Kč
50 000 Kč při okamžité ceně 750 000 Kč až 1 500 000 Kč
100 000 Kč při okamžité ceně 1 500 000 Kč až 5 000 000 Kč
200 000 Kč při okamžité ceně nad 5 000 000 Kč
Autor Chlupáč Miloslav
Evidenční číslo 2270-S180344
Vytvořeno
Technika kombinovaná technika/karton
Rozměr 62,5 x 45,5 cm
Signatura nesignováno
provenience: původně získáno z ateliéru autora; rámováno, pod sklem

Původně studoval medicínu, po uzavření vysokých škol, za 2. světové války, se vyučil kamenosochařem. Po válce absolvoval Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v ateliéru J. Wagnera. Tvořil především monumentální díla inspirovaná kubismem. Mimo sochařství se věnoval i teorii umění a malbě. Člen Skupiny Máj 57, předseda Bloku tvůrčích skupin. Vyučoval v rakouských sochařských akademiích.

Další díla v sálové aukci od autora Chlupáč Miloslav

Akt
Vyvolávací cena
280 000 Kč