049

Liesler Josef (1912 - 2005)

Dva akty

Vyvolávací cena
3 000 Kč
Příjem limitů do: 18. 11. 2018 12:00, zbývá: 1d 2h 20m 58s

Autor Liesler Josef
Evidenční číslo 0228-S180130
Vytvořeno 1977
Technika barevná litografie 45/90
Rozměr 54 x 43 cm
Signatura sign. PD Liesler 77.

Jeden z nejlepších malířů poloviny 20. století. Měl zvláštní surrealisticko-lieslerovský styl, který osciloval, ale jen osobitě - od Chagalla po Toyen.

Další díla v sálové aukci od autora Liesler Josef