050

Liesler Josef (1912 - 2005)

Dívka a paravan

Vyvolávací cena
18 000 Kč
Příjem limitů do: 18. 11. 2018 12:00, zbývá: 1d 1h 50m 27s

Autor Liesler Josef
Evidenční číslo 0214-S180130
Vytvořeno 1958
Technika kombinovaná technika
Rozměr ve výřezu 52 x 35 cm
Signatura sign. PU Liesler 1958.
konzultovala a pravost potvrdila PhDr. R. Michalová, Ph.D.

Jeden z nejlepších malířů poloviny 20. století. Měl zvláštní surrealisticko-lieslerovský styl, který osciloval, ale jen osobitě - od Chagalla po Toyen.

Další díla v sálové aukci od autora Liesler Josef