051

Liesler Josef (1912 - 2005)

Smutný sen španělské nevěsty

Vyvolávací cena
3 000 Kč
Příjem limitů do: 18. 11. 2018 12:00, zbývá: 1d 2h 20m 24s
na položce je nastaven limit

Autor Liesler Josef
Evidenční číslo 0227-S180130
Vytvořeno 1980
Technika barevná litografie 85/130
Rozměr 59,5 x 43,5 cm
Signatura sign. PD Liesler 80.

Jeden z nejlepších malířů poloviny 20. století. Měl zvláštní surrealisticko-lieslerovský styl, který osciloval, ale jen osobitě - od Chagalla po Toyen.

Další díla v sálové aukci od autora Liesler Josef

Dva akty
Vyvolávací cena
3 000 Kč
Dívka a paravan
Vyvolávací cena
18 000 Kč
Horský vodopád
Vyvolávací cena
18 000 Kč
Ilias a Odyssea
Vyvolávací cena
80 000 Kč
Hlava Berana
Vyvolávací cena
18 000 Kč