057

Mucha Alfons (1860 - 1939)

Monaco - Monte - Casino

Vyvolávací cena
290 000 Kč
Příjem limitů do: 18. 11. 2018 12:00, zbývá: 1d 1h 30m 47s

Autor Mucha Alfons
Evidenční číslo 0681-S180203
Vytvořeno
Technika kolorovaná kresba barevnými tužkami
Rozměr 91,5 x 30,5 cm
Signatura sign. LD Mucha
vzadu ověření pravosti synem autora; expertiza prof. PhDr. F. Dvořák, CSc.

Vynikající evropský secesní a postsecesní malíř, který ohromil Francii v 90. létech 19. stol. nádhernými ženskými kompozicemi a úžasnými portréty (Sarah Bernhardt). Vytvořil vynikající dílo, přesto i v pozdější době zůstávají se středu evropského zájmu jeho dívčí a ženské portréty.